MFA – Multi-Factor Authentication

Kaitske oma võrku Authpoint abil

WatchGuard ainulaadne mitmetasemeline autentimislahendus (MFA – Multi-Factor Authentication) ei aita mitte ainult kaitsta arvutivõrku turvariskide eest, kui kaotatakse või varastatakse kasutaja nimi või parool. AuthPoint läheb kaugemale traditsioonilisest kahefaktorilisest autentimisest (2FA), kaaludes uuenduslikke viise kasutajate positiivseks tuvastamiseks ja kolmandate osapoolte integreerimisel, et saada MFA-d kasutada VPN-idele ja pilverakendustele juurdepääsu kaitsmise tagamiseks. Isegi mittetehnilised kasutajad leiavad, et AuthPointi mobiilirakendus on lihtne ja mugav kasutada!

Kokkuvõttes on WatchGuard AuthPoint õige lahendus, et muuta MFA reaalsuseks ettevõtetele, kes seda rünnakute blokeerimiseks hädasti vajavad.

efektiivne MFA kaitse mobiilseadme DNa abil

AuthPoint kasutab isikut tõendava lisategurina push-sõnumit, QR-koodi või ühekordset parooli (OTP – One Time Password). Selleks sobib kasutaja mobiilseadme DNA, et anda süsteemidele ja rakendustele juurdepääs. Selle lahendusega blokeeritakse ründaja, kes kloonib või varastab kasutaja identiteedi kaitstud süsteemile. Kuna seadme DNA on erinev.

Kergesti kasutatav AuthPointi mobiilirakendus

WatchGuardi rakendus AuthPoint võimaldab kasutajatel autentimist otse oma telefonist! Pole vaja kaasas kanda võtmehoidjaid ega pöidlakettaid; installige ja aktiveerige selle asemel mõne sekundiga AuthPointi rakendus ning kasutage seda nutitelefoni abil autentimiseks. See võimaldab kiiret tõukepõhist autentimist ja võrguühenduseta autentimist, kasutades telefoni kaameraga QR-koode.

Tugev ökosüsteem

WatchGuardi ökosüsteem sisaldab kümneid AuthPointiga integreeritud kolmanda osapoole integratsioone – see võimaldab ettevõtetel enne tundlikele pilverakendustele, VPN-idele ja võrkudele juurdepääsu saamist nõuda kasutajate autentimist. AuthPoint toetab SAML-i standardit, võimaldades kasutajatel sisse logida ühe korra, et pääseda juurde kõikidele rakendustele ja teenustele.

Haldamine WatchGuard pilveplatvormil

Piiratud IT-personali ja turvateadmistega ettevõtted saavad kasu MFA-kaitsest, mida on WatchGuard Cloud platvormil lihtne juurutada ja hallata. Sellele pääsete juurde kõikjal ja pole vaja tarkvara installida, versiooniuuendusi ajastada ega turvapaikasid hallata. Pealegi mahutab platvorm hõlpsalt ühe globaalse kontovaate või palju sõltumatuid kontosid.

Please follow and like us:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga