WATCHGUARD

Watchguard on olnud küberturvalisuse pioneeriks juba üle 20 aasta, alates 1996 aastast.
Parim omas klassis ehk WatchGuard pakub täna kõige põhjalikumat võrguturbe teenuseid nagu IPS (Intrusion Prevention Service), GAV (Gateway Antivirus), rakenduspõhist kontrolli, rämpsposti blokeeringut, veebisisu filtreerimist ja palju teisi teenuseid nagu pahavara-, lunavara- ja tundliku info kaotamise kaitset.

PEAMISED VÕRGUTURBE TEENUSED

1. Intrusion Prevention Service (IPS)
IPS on alati ajakohane. Kõigi suuremate protokollide skaneerimine toimub reaalajas, millega tagatakse kaitse võrgurünnete vastu. Sisaldades kaitset “spyware”, SQL süstide ja  puhvri üle laadimise vastu.

2. Reputation Enabled Defence Service (RED)
Võimas pilvepõhine teenus, mis kaitseb internetis surfajaid pahatahtlike veebilehtede ja BotNet’de eest.

3. SpamBlocker
Reaalajas toimiv rämpsposti avastaja. WatchGuard rämpsposti tõkestaja suudab läbi vaadata kuni 4 miljardit kirja päevas.

4. Gateway Antivirus (GAV)
Kasutage alati ajakohast teenust tuvastamaks ja tõkestamaks tuntuid nuhkvarasid, viiruseid, trooja viiruseid, ussviiruseid, petuskeeme ja muid ohtusid – sealhulgas uusimaid viiruseid. Samal ajal jälgitakse kahtlasi andmeedastusi ja toiminguid, et ei lipsaks läbi mitte ükski tuntud viirustest

5. Aplication Control
Saab valikuliselt lubada, blokeerida või piirata juurdepääsu rakendustele kasutajapõhiselt ja panna kellaajalised piirangud. Näha reaalajas, mis on kasutuses ja kes seda kasutab.

6. Web-blocker URL Filtering
Lisaks automaatsele kahtlaste veebilehtede blokeerimisele, WebBlocker
sisaldab endas granulaarset veebisisu ja url’i filtreerimise tööriista, mis
võimaldab blokeerida veebilehe sisu säilitades andmeside ribalaiust.

7. Network Discovery
Tellimuspõhine teenus Firebox seadmetele. Visualiseerib kogu võrgus olevad seadmed, andmaks ülevaate, kus võib esineda riske.

TÄIENDAVAD VÕRGUTURBE TEENUSED

1. APT Blocker – Advanced Malware Protection
APT on uuema generatsiooni “liivakast” lahendus, mille peamiseks ülesandeks on avastada ja tõkestada kõige keerukamad rünnakud. Sealhulgas lunaraha, “0” päeva ohud ja muud täiustatud pahavarad.

2. Data Loss Prevention (DLP)
See teenus takistab juhusliku või pahatahtliku andmete kadu.

3. Access Portal
Juurdepääsu portaal pakub keskselt hallatavat juurdepääsu pilverakendustele. Tagamaks turvalise kliendipõhise juurdepääsu sisemistele teenustele üle RDP ja SSH.

4. Dimension Command
Keskne haldusvahend, kus Teil on ülevaade kõigist võrgus olevatest  seadmetest ja sõltumata geograafilisest asukohast. Keskselt hallatav lahendus annab hea ülevaate kogu ettevõtte võrgus toimuvast ühest kohast.

5. Threat Detection and Response
Võrgu korrigeerimine, pakkudes suurettevõtte tasemelt teenust avastamaks, prioritiseerimiseks ja võimaldamaks vastu võtma koheseid meetmeid  peatamaks õelvara rünnakuid.